Σάρωσαν… για ακόμη μία χρονιά τα Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη!

Η Διεύθυνση και οι Συνεργάτες  των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣΥΓΧΑΙΡΟΥΝ τους μαθητές του εκπαιδευτικού έτους  2015-2016 για την επιτυχία τους στις Πανελλαδικές Εξετάσεις και τους ΕΥΧΟΝΤΑΙ ολόψυχα ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ.

Για ακόμη μια φορά συνεχίστηκε η παράδοση των υψηλών αποδόσεων των μαθητών των Εκπαιδευτηρίων Φρυγανιώτη. Ενδεικτικά αναφέρουμε πως τα ποσοστά των  μαθητών μας  που συγκέντρωσαν  πάνω από 17000 μόρια ανά Ομάδες Προσανατολισμού είναι:

στην Ομάδα Προσανατολισμού  Ανθρωπιστικών Σπουδών το ποσοστά είναι 16%, ενώ πανελλαδικώς  είναι 14%,

στην Ομάδα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών το ποσοστό είναι 36%, ενώ πανελλαδικώς είναι 22%,

στην Ομάδα Προσανατολισμού Οικονομίας και Πληροφορικής το ποσοστό είναι 11%, ενώ πανελλαδικώς είναι 4%.

Επίσης τα ποσοστά των  μαθητών μας  που συγκέντρωσαν  πάνω από 15000 μόρια ανά Ομάδες Προσανατολισμού είναι:

στην Ομάδα Προσανατολισμού  Ανθρωπιστικών Σπουδών το ποσοστά είναι 23%, ενώ πανελλαδικώς  είναι 15,5%,

στην Ομάδα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών το ποσοστό είναι 75%, ενώ πανελλαδικώς είναι 50%,

στην Ομάδα Προσανατολισμού Οικονομίας και Πληροφορικής το ποσοστό είναι 28%, ενώ πανελλαδικώς είναι 15,5%.

Έτσι, λοιπόν, Για άλλη μια χρονιά και για ένα ακόμη εκπαιδευτικό έτος οι μαθητές μας σημείωσαν υψηλές βαθμολογίες, καθιστώντας τις επιτυχίες θεσμό, αποδεικνύοντας το επίπεδο και την ποιότητα της παρεχόμενης γνώσης. Μιας γνώσης  που υπαγορεύεται από  ελεύθερη σκέψη, κριτική ικανότητα, δημιουργικό πνεύμα και  ανθρωπιστικό προσανατολισμό και που βοηθά στο να αναδειχθούν οι ικανότητες των μαθητών μας, μέσα από ενεργητικές διαδικασίες και συμμετοχικές δράσεις.

Επισυνάπτουμε την κατάσταση επιτυχιών των μαθητών μας στις Πανελλήνιες Εξετάσεις για το Σχολικό έτος 2015-2016, εκφράζοντας παράλληλα τη χαρά μας, τον ενθουσιασμό μας και τον απόλυτο σεβασμό μας προς τις προσωπικότητες των παιδιών μας:

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΖΙΤΖΙΜΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 22η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΠΕΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   2η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΔΕΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17ος ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΒΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΟΥΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        8η ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΛΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛ. & ΥΔΑΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΟΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ  31ος ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

KOYΣΙΝΟΒΑΛΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     45ος ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΤΟΠΟΥΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   5ος ΜΗΧ/ΚΩΝ ΟΙΚΟΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

ΤΣΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  5ος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΡΙΜΙΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      3η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΙΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝ/ΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΨΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  12ος ΕΠ/ΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ  7ος ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  23η ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΝΑΡΕΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  23η ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΔΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΠΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  9ος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

ΤΟΠΟΥΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                                ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ- WILMINGTON UNIVERSITY U.S.A.   Με μερική Υποτροφία 80%

TΣΙΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗ - MEDICAL UNIVERSITY OF SOFIA   BOYLGARIA

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ- UNIVERSITY  OF  NICOSIA      CYPRUS

ΚΥΡΙΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΛΟΓΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑ -EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUS

Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στα παιδιά μας και στο εκπαιδευτικό μας προσωπικό!!!!!

Μοιραστειτε το